Enterprise Estonia Funding overview

Projekti nimi: „Nexd tootearendus 2020″
Periood: 01.07.2020-31.05.2022
Toetussumma: 499 275 €
Toetuse allikas: Euroopa Regionaalarengu Fond, Rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames

Projekti kirjeldus:

Nexd on arendanud eduka interaktiivse reklaami loomise toote, mis on mõeldud suurettevõtete meediaspetsialistidele, kes saavad kasutada disainerite abi ja kellel on ligipääs erinevatele reklaamipinna ostu platvormidele. Väike- ja keskmisest ettevõtjast (VKEst) reklaamija saab meie toodet kasutada ainult läbi eelmainitud meediaspetsialistide.
Projekti tulemusel loome uue töövahendi, millega saab iga arvutit tundev inimene luua ise (ilma vahendajateta) tavapärasest edukama reklaami. Kasutaja saab ühes keskkonnas ülesse seada lihtsal viisil unikaalse lahendusega reklaamikampaania talle seni kättesaamatutel reklaampindadel.

Uue toote olulisemad omadused:

  1. Tootega saab kasutaja lihtsal viisil luua reklaami, valida eesmärgi, asukoha, sihtgrupi, käivitada ja lõpetada kampaania ning mõõta tulemusi ühes kohas täislahendusena. Samuti on tal võimalus kasutada toodet ka osadena, st kas teha kõik ise või kasutada välist nõustamis- ja haldamisteenust, nt mikroettevõtjast disainer pakub erinevatele ettevõtetele loovlahenduse teenust, turundusega tegelev mikroettevõtja haldab erinevate ettevõtete kampaaniaid jne.
  2. Toote abil loodud reklaami saab kasutada seni kättesaamatul suurel turul, nt erinevad uudiste saidid, sotsiaalmeedia platvormid, pildi ja video jagamisteenused.
  3. Toode annab kasutajale võimaluse valida unikaalseid lahendusi (kaardi ja asukohaga, interaktiivsed, dünaamilise sisendiga, iseseisvalt kohanduvad, iseõppivad, e-rahakotiga reklaamikujundusi), millest osa on ka Nexdi poolt patenteeritud.

Projekti tulemusena valmiv uus toode kasvatab rahvusvahelist müügitulu ja mitmekesistab kliendibaasi, kuna annab uutele kliendigruppidele (VKEd ja mikroettevõtted) ligipääsu seni kalliks jäänud turule ja lahendustele.
Uue toote loomisse kaasame ja arendame seeläbi tootearendusega seotud tarkvarainsenere, arendustöötajaid ja kasutajaliidese prototüüpijaid/projekteerijaid, kelle senised kogemused võimaldavad ülaltoodud tulemuste saavutamist.”

Projekti tulemus:

Turule on toodud uus toode, mis suurendab ühtlasi ettevõtte ekspordipotentsiaali

EAS_SF_RGB_ENG